O nas

Nasza firma zajmuje się wyrobem wysokogatunkowych mebli do biur, branży HoReCa, sklepów odzieżowych, jak również klientów indywidualnych.

Bogate doświadczenie naszej firmy obejmuje m.in. realizacje dla uznanych biur projektowych oraz pracowni architektonicznych.

Oferowane przez nas meble dostosowane są do różnorakich preferencji odbiorców, obejmując szeroki wachlarz stylów: industrialny, minimalistyczny styl skandynawski, loftowy, jak również styl klasyczny – dla miłośników tradycyjnego piękna zaklętego w drewnie. Nasze meble są wyrabiane z najwyższej jakości drewna łączonego w zależności od rodzaju produktu ze stalą, żywicą czy też szkłem.

Prócz gotowych modeli spełniających wysublimowane preferencje odbiorców, jesteśmy gotowi na realizację spersonalizowanego zamówienia, uwzględniające oczekiwania klienta. W drodze do uzyskania wymarzonego wyrobu, w porozumieniu z klientem zajmujemy się całym procesem produkcyjnym – od koncepcji aż do gotowego modelu.

W gronie naszych odbiorców znajdują się nie tylko klienci z Polski, ale również innych krajów europejskich, m.in. Norwegii, Danii, Holandii, Austrii, czy też Niemiec.

Z przyjemnością jesteśmy gotowi na potencjalną współpracę adresowaną do szerokiego grona partnerów handlowych: klientów, projektantów czy też dystrybutorów. Oferujemy realizację zarówno jednostkowych modeli, jak również seryjnej produkcji.

Zapraszamy do kontaktu – z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania oraz zaproponujemy ofertę dostosowaną do Państwa oczekiwań.